Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 23:40:37

Слідчі ДБР у Києві отримуватимуть біля 36 тис.грн. – наразі триває конкурс

18.04.2018   16:13Агенцiя

Тривають конкурси на 65 посад до територіального управління Державного бюро розслідувань, яке розташоване у місті Києві, що поширює свою діяльність на місто Київ, Київську, Черкаську та Чернігівську області.

Територіальне управління розслідуватиме злочини, скоєні високопосадовцями, суддями, правоохоронцями, а також військові злочині.

«Ми створюємо управління з «нуля» і через конкурс шукаємо кращих спеціалістів, які отримуватимуть гідні заробітні плати. Наприклад, для слідчих оклад становить близько 36 тисяч гривень. Водночас, це мають бути принципові люди, які здатні протистояти впливу високопосадовців, неупереджено та професійно виконувати свою роботу», – розповів Директор Бюро Роман Труба.

При цьому він звернув увагу, що законом встановлено квоти для слідчих: не більше 49% – мають бути люди, які протягом року працюють на цих посадах в інших державних органах, і не менше 51% – інші кандидати, які мають відповідний стаж роботи у галузі права.

«Ми пішли далі та взагалі скасували стаж роботи для останньої категорії кандидатів, а також збільшили кількість посад для цієї квоти. 64% кандидатів на посаду слідчого територіального управління повинні бути з вищою юридичною освітою, але не обов’язково мати досвід роботи. Тобто це вакансії для випускників вищих навчальних закладів, це їх шанс повірити у зміни в своїй країні», – роз’яснив Директор Бюро.

Він також повідомив, що до складу кожного територіального управління входитимуть три слідчих відділи, два оперативних підрозділи, а також інші сектори.

«Шукаємо не лише слідчих, але і кадровиків, фінансистів, юристів, тому запрошуємо всіх взяти участь у конкурсі та власними силами створювати новий правоохоронний орган», – зауважив Директор ДБР.

Ознайомитися з вакансіями та умовами проведення конкурсу можна за посиланням Роз’яснення щодо конкурсу на сторінці Бюро https://www.facebook.com/dbr.gov.ua/   


Прес-служба Державного бюро розслідувань

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини