Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Продовжується моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.
За 15 тиждень 2018 року в області захворіло 2656 осіб, з них 1525 дитей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 69,4%. Госпіталізовано 111 осіб, з них 74 дитини.
По м. Чернігову захворіло 1066 осіб, з них дітей - 619, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 69,8%.
На звітному тижні перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в області не зареєстровано.
З початку епідсезону вірусологічною лабораторією досліджено біологічний матеріал від 25 хворих на ГРВІ, грип?, жителів області, в 8 хворих виділено вірус грипу В.
Вакциновано проти грипу 2457 особа, в т.ч. 669 дітей.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.