Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 03:03:31

У Всеукраїнському конкурсі "Податківець майбутнього" взяли участь і діти з Чернігівщини

18.04.2018   07:47Агенцiя

Нещодавно Університетом Державної фіскальної служби України було проведено Всеукраїнський конкурс «Податківець майбутнього».

Метою проведення конкурсу було поширення податкової та митної грамотності, формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку. Діти намагалися передати вміння висловлювати свою точку зору засобами художньої творчості, зокрема, змагалися  в образотворчому та прикладному мистецтві.

Конкурс проходив серед учнів 1-9 класів закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Учасниками конкурсу були представники 71 навчального закладу з 15 регіонів України.

Чернігівська область також не залишилася осторонь. У конкурсі взяли участь вихованці Риботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітньої школи I-III ступенів-дошкільного навчального закладу» Коропської селищної ради, Деснянського навчально-виховного закладу «Гімназії загальноосвітньої школи  I ступеня» Деснянської селищної ради, а також Ніжинської гімназії №3 Ніжинської міської ради.

Хоча серед переможців і немає представників Чернігівщини, ми певні, що наші учасники здобули гарний досвід, позитивні емоції та головне, проявили активність, творчий підхід, та збагатилися знаннями в податковій сфері.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини