На кордоні вилучено колекцію старожитностей
При оформленні в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Славутич» на виїзд з України автомобіля «ВАЗ-2101», увагу прикордонного наряду привернув специфічний шанцевий інструмент, що використовується для проведення археологічних розкопок.
Спільною оглядовою прикордонно-митною групою в багажному відсіку в рюкзаку водія, 51-річного громадянина України, виявлено значну кількість предметів старовини, а саме 14 наконечників до стріл та списів, 12 пряжок, 5 хрестиків, 6 ґудзиків та один щиток персня. Всі предмети датуються орієнтовно ХІV - ХV століттями.
Старожитності вилучені для встановлення їх історичної та культурної цінності.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.