За прокурорського втручання місцевий бюджет м. Прилуки поповниться на суму 623 тис. грн.
Органами прокуратури області проводиться системна робота щодо виявлення фактів використання суб’єктами господарювання земельних ділянок без сплати коштів до відповідного бюджету.
Вивченням стану законності у сфері земельних відносин на території м. Прилуки та правомірності використання земельних ділянок власниками нежитлових приміщень встановлено, що з 2014 року одним із суб’єктів господарювання, який здійснює свою діяльність у м. Прилуки без укладання договору оренди, використовується земельна ділянка комунальної власності площею понад 3 га, у зв’язку з чим місцевий бюджет недотримував значні кошти.
На усунення виявленого порушення та з метою стягнення упущеної вигоди від оренди земельної ділянки у примусовому порядку, Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено позов, який рішенням суду від 03.04.2018 задоволено у повному обсязі.
Завдяки вжитим прокуратурою заходам представницького характеру місцевий бюджет м. Прилуки поповниться на 623 тис. грн.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16
18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.