Займалася збутом психотропної речовини – амфетаміну
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцевого жителя визнано винуватим за незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).
Досудовим розслідуванням установлено, що особа, яка раніше притягувалася до відповідальності за вчинення злочину у сфері обігу наркотичних засобів, з метою отримання прибутку від продажу психотропної речовини, збувала наркозалежним жителям м. Чернігова амфетамін.
У ході розслідування дана особа надавала цінні для слідства покази стосовно інших злочинів та сприяла у розкритті вчиненого нею кримінального правопорушення, у зв’язку із чим прокурором з підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості.
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 05.04.2018 обвинуваченого засуджено за ч. 2 ст. 307 КК України до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.