Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 15:38:39

Чернігівка схопила злочинця та силоміць утримувала його до приїзду поліції

17.04.2018   07:44

Зранку 16 квітня чернігівців приємно здивував вчинок жінки, яка відвела сина до спортивної секції, а сама тим часом спромоглася затримати злочинця, якій пограбував молоду дівчину.

Ще не було й восьмої ранку, а чоловік уже шукав за які б гроші придбати «дозу» наркотиків. Побачивши неподалік лікарні в центрі міста 24-річну дівчину, чолов’яга вмить вирішив вихопити в неї сумку.

Коли Наталія Понуренко побачила чоловіка, що біжить із сумкою, а за ним дівчина з криками «Допоможіть! Грабіжник!», то спочатку подумала, що це жарт. Коли грабіжник викинув сумку, а до Наталії залишалося кілька метрів, вона вирішила діяти – кинула свої речі та схопила грабіжника.

— Спочатку я схопила його за бари, але він пручався. Намагався зняти одяг, щоб мені було незручно його тримати. Розірвав на собі сорочку. Тоді я схопила його за шкіряну вставку на поясі штанів. Тримала його на витягнуту руку, щоби не вдарив мене ліктем, — розповідає Наталія Понуренко.

Так тривало хвилин 10. За цей час жінка разом зі злодієм декілька разів падали та піймалися. Ці хвилини здавалися чернігівці годинами, але вона все одно не відпускала його. Деякі люди, спостерігаючи за двобоєм, проходили мимо. Однак кілька чоловіків зрештою підійшли, щоб підстрахували жінку. Тим часом хтось з очевидців викликав поліцію.

Згаданий чолов’яга, вириваючись із рук суперматусі, намагався вмовити відпустити його. Навіть пропонував за це гроші. До речі, у сумці потерпілої було небагато грошей, але всередині лежали документи та й сама сумка з гаманцем коштують чимало.

За словами Наталії Понуренко, страшно не було. Ймовірніше за все затримання чоловіка, який образив молоду дівчинку, відбувалося під дією адреналіну. Справа в тім, що колись на Наталю також напав невідомий, але тоді грабіжника знайти так і не вдалося.

Чернігівська поліція висловлює подяку Наталії Понуренко, яку в медіа вже називають суперматусею. Саме завдяки небайдужим чернігівцям та чернігівкам вдається розкривати аналогічні злочини. Користуючись нагодою, поліція спонукає громадян не стояти осторонь, якщо ви стали свідком аналогічної події!

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Ранковий напад зловмисника може бути покараний арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до чотирьох років.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини