Поліція затримала молодика, який під час сварки зарізав вітчима
Менський відділ поліції ГУНП в Чернігівській області відкрив кримінальне провадження за фактом вбивства 53-річного чоловіка, яке скоїв його 28-річний прийомний син.
До поліції надійшло повідомлення, що в одному з сіл Менського району зарізали чоловіка. Отримавши інформацію від чергового, група реагування патрульної поліції протягом десяти хвилин прибула на місце події та затримала підозрюваного в тяжкому злочині. Адже молодик вже збирав речі, щоб утекти й переховуватися від поліції.
На місце пригоди також прибула слідчо-оперативна група Менського відділу поліції та керівництво. Правоохоронці встановили, що напередодні увечері між сином та вітчимом спалахнув конфлікт, в ході якого чоловік отримав ножове поранення в горло, від якого одразу помер.
Зловмисника згідно із статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано до ізолятора тимчасового тримання.
За вказаним фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression