Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 17:11:57

Рівень води в Десні на 16 квітня

16.04.2018   09:22

Рівень води в Десні в межах міста Чернігова за минулу добу піднявся на 7 см. Такі дані повідомляє відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.

На 8 годину 16 квітня рівень води в Десні складав 542 см над «0» поста.

Рівнем виходу води з Десни на заплави без шкоди житловим будівлям вважається 680 см над «0» поста. Відмітка рівня води, при якій починається затоплення окремих ділянок міста – 700 см. Рівнем, на якому вода досягає верху піщаної коси на міському пляжі «Золотий берег» і виходить на рівнинні ділянки, є 555 см над «0» поста.

Оновлені дані будуть повідомлятися кожного дня, поки вірогідність подальшого підвищення рівня води в Десні не мине.


Довідково:

Про випадки підтоплення повідомляти управління ДСНС України  у Чернігівській області за тел. 101 та Чернігівський міський «Колл-центр» за тел. 0-800-50-93-50 (телефон багатоканальний, прийом дзвінків цілодобовий, дзвінки безкоштовні в т. ч. з мобільних телефонів).
За додатковою інформацією звертатися до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради за телефонами:  629-472 та 629-480.



Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини