Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 11:30:08

Попередні підсумки кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року

14.04.2018   10:18Агенцiя

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що станом на 02.04.2018 року близько 5 тис. громадян вже подали декларації про майновий стан та доходи, отримані протягом 2017 року.

Громадяни задекларували майже 345 млн. грн. доходів. Серед декларантів, 15 - задекларували понад 1 млн. гривень. Ними задекларовано 61,5 млн. грн. доходів та визначено до сплати в бюджет 134,3 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб  та 17,2 тис. грн. військового збору.

Серед декларантів 2,6 тис. осіб мали обов’язок подання декларації та самостійно визначили до сплати в бюджет близько 5 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та 1,1 млн. грн. військового збору.

З правом на отримання податкової знижки звернулося понад 2 тис. громадян, яким буде повернуто з бюджету більше 3,7 млн. гривень.
Звертаємо увагу, що до завершення кампанії залишилося менше місяця.
Тобто, обов’язковим декларантам необхідно подати декларацію  до 1 травня поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини