Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 18:55:05

Вандали залишили чернігівську багатоповерхівку без газу

12.04.2018   13:03

Через стороннє втручання в систему газопостачання мешканці 36 квартир 9-поверхового будинку по пр-ту Миру, 143-а залишились без газу. Невідомі особи перекрили вентиль на будинку і розтрощили загальнобудинковий лічильник.

У четвер вранці, 12 квітня, на лінію аварійної служби газу «104» надійшло повідомлення від поліції про відсутність газу в квартирах по пр-ту Миру, 143-а. На місці події бригада АДС виявила, що вентиль на газопроводі - вводі в будинок перекритий, ящик, де знаходиться будинковий лічильник зламано, а сам прилад обліку виведений з ладу. Таким чином невідомою особою або групою осіб було самовільно перекрито подачу блакитного палива на будинок, чим поставлено під загрозу безпеку мешканців, і нанесено матеріальний збиток компанії «Чернігівгаз».

Як повідомив головний метролог «Чернігівгазу», через те, що в конструкції даного лічильника не передбачена обвідна лінія, підключення газопостачання поки що неможливе. Задля уникнення можливого витоку газу аварійна бригада встановила на газопровід заглушку. Пошкоджений лічильник демонтовано і відправлено на діагностику, після чого буде зроблений висновок чи підлягає він ремонту.

«Люди, які вчинили дане правопорушення, в першу чергу зашкодили самим мешканцям будинку. Ймовірно, лічильник взагалі доведеться міняти. А через те, що в обмінному фонді такого типорозміру наразі немає, споживачам доведеться чекати на відновлення газопостачання не один день», - зазначив головний метролог «Чернігівгазу» Ігор Швець.

Після встановлення лічильника газовикам потрібно буде провести перевірку на герметичність системи та контрольну опресовку стояків. Для безпечного виконання цього процесу необхідно попасти у кожну квартиру, і тільки після цього буде здійснено повторний пуск газу в будинок.

Це вже не перший випадок коли невідомі особи пошкоджують будинкові вузли обліку. Впродовж останніх двох років було зафіксовано вже 8 подібних втручань. ПАТ «Чернігівгаз» вкотре наголошує і застерігає: самовільне втручання в роботу газових мереж та приладів може мати серйозні наслідки для здоров’я та життя людей, а тому вдаватися до таких дій категорично заборонено.


ПАТ «Чернігівгаз»
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини