Упродовж доби вогнеборці ліквідували 29 пожеж, під час яких загинуло 2 людини
Упродовж минулої доби підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 29 пожеж, з яких 23 - у природних екологічних системах. Внаслідок дії небезпечних продуктів горіння загинуло 2 людини.
11 квітня о 06:30 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у селі Сираї. На місце події оперативно прибуло три відділення 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець. Загоряння о 07:00 було локалізовано та о 08:30 остаточно ліквідовано. Під час гасіння вогнеборці у помешканні виявили тіло 79-річного господаря. Як з'ясувалося, причиною трагедії послужило порушення правил монтажу електромережі будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття будівлі. До гасіння залучалися 6 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
Цього ж дня о 13:45 у с. Ярославка Бобровицького району сталася пожежа сухої трави на відкритій території. На місце пригоди за викликом прибуло відділення 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобровиця. Вогнеборці оперативно ліквідували загоряння, однак серед вигорілого сухостою виявили обгоріле тіло 78-річного мешканця м. Київ. З'ясувалося, чоловік проживав у тещі. В той момент коли по причині спалювання сухої рослинності невідомою особою виникла пожежа, він кинувся її гасити підручними засобами. Ймовірно, чоловік надихався небезпечних продуктів горіння, знепритомнів та помер. По факту пожежі правоохоронним органами проводиться розслідування.
Слід зазначити, що на Чернігівщині з початку квітня внаслідок спалювання громадянами сміття та залишків сухої рослинності виникло 76 загорянь на відкритих територіях та 6 пожеж у житловому секторі громадян. Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 140 га.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.