Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 09:33:49

Зручна система роботи та чіткий контроль: в ОДА впроваджують нову систему документообігу

12.04.2018   09:32Агенцiя

Забезпечити результативне, своєчасне та якісне виконання доручень і впровадження власних рішень в органах виконавчої влади неможливо без сучасних технологій системного автоматизованого контролю.

З метою вдосконалення документообігу керівник апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гліб провела відповідне навчання для працівників ОДА та райдержадміністрацій.

Нагадаємо, відповідно до доручення Прем’єр–міністра України органи державної влади мають використовувати систему електронної взаємодії органів виконавчої влади версія (СЕВ ОВВ).

— Час від нас вимагає іншого підходу до роботи, зокрема з використанням оновленого інтерфейсу СЕД TDoc-1.0. Відтепер обмін здійснюватиметься не лише безпосередньо документами із застосуванням електронного цифрового підпису, а й електронними реєстраційно-контрольними картками у вигляді xml-файлів, що дає змогу здійснювати обмін документами у більш зручний та надійний спосіб, — зауважила Тетяна Гліб

Наприкінці минулого року до СЕВ ОВВ у режимі веб-доступу були підключені всі райдержадміністрації області.


Довідково: 
Система електронної взаємодії органів виконавчої влади версія (СЕВ ОВВ) призначена для автоматизації процесів створення, відправлення, передавання, одержання, оброблення, використання, зберігання, знищення електронних документів та копій паперових документів в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, які не містять інформацію з обмеженим доступом та контролю за виконанням актів, протокольних рішень Кабінету Міністрів України та інших документів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

 У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди

У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28

Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

15 травня: цей день в Україні і світі 09:25

День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.