Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 12:02:58

Міський голова доручив перевірити роботу КП “Центральний парк культури та відпочинку”

12.04.2018   09:21

Міський голова Владислав Атрошенко поставив завдання перевірити господарську діяльність міського парку. Зокрема, на яких умовах там знаходяться заклади харчування та приватні атракціони і чи всі кошти від продажу квитків надходять на рахунки комунального підприємства. Також міський голова поставив завдання вже цього року розпочати використання касових апаратів під час продажу квитків.

Про це він заявив на розширеній нараді, 10 квітня, під час доповіді директора комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» про його роботу. Сумніви у Владислава Атрошенка викликали фінансові показники роботи ковзанки на Красній площі, адже за словами директора КП “Центральний парк культири та відпочинку” Володимира Хольченкова, в лютому в день було продано в середньому 72 квитки.

Вартість квитка у парку Чернігова залишається найнижчою серед інших міст України. Покататися на міській ковзанці на Красній площі також було дешевше, ніж у інших обласних центрах країни – близько 45 грн (у інших містах – понад 60 грн).

Міський голова зауважив, що ціни на атракціони у Чернігові дійсно мають бути нижчими, ніж в інших містах країни, адже й рівень зарплати чернігівців є дещо нижчий, ніж в цілому в Україні. Він також наголосив, що в першу чергу мають бути дотримані питання безпеки, адже атракціони в парку вже не нові, і доручив перевірити, на яких умовах працюють деякі атракціони, які не є власністю міста.

Традиційно перед відкриттям нового сезону проводиться комплексна перевірка безпеки всіх атракціонів, за результатами якої підприємство отримує дозвіл на їх роботу.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19 10:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 26 листопада в області зареєстровано 708 активних випадків коронавірусної хвороби.

Росіяни скинули з безпілотника вибухівку на територію Чернігівщини 10:51

Учора, 26 листопада, російські окупаційні війська продовжили свою злочинну тактику – обстрілювати прикордоння Чернігівської області.

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.