Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 14:18:36

Міський парк забезпечує якісне дозвілля чернігівців та гостей міста

11.04.2018   15:03

Міський парк є одним з улюблених місць відпочинку чернігівців та гостей міста.

\Організація різноманітного дозвілля та відпочинку мешканців міста і його гостей є основним напрямком діяльності КП «Центральний парк культури та відпочинку». Про його роботу інформував сьогодні, 10 квітня, на розширеній міській нараді директор підприємства Володимир Хольченков.

Основним об’єктом парку є атракціонне містечко. Це не тільки центральне місце розваг, а й основне джерело доходу комунального підприємства. Першочерговим завданням комунального підприємства ЦПКіВ є утримання атракціонів у належному технічному стані та їх модернізація. Серед більш нових атракціонів – «Говерла», яка була відкрита у 2012 році. Інші працюють з 1983 - 1991 років.

Традиційно перед відкриттям нового сезону проводиться комплексна перевірка всіх атракціонів, за результатами якої підприємство отримує дозвіл на їх роботу. Регулярно здійснюються поточні ремонти всіх атракціонів та оновлюється дизайн.

Щодня перед початком роботи кожен атракціон проходить необхідний огляд фахівцями. Директор підприємства відзначив, що ціна квитка у парку Чернігова залишається найнижчою серед інших міст України.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що в першу чергу мають бути дотримані питання безпеки, адже атракціони в парку вже не нові. Також він доручив перевірити, на яких умовах працюють деякі атракціони, які не є власністю міста.

У Центральному парку традиційно проводяться численні загальнодержавні, міські свята, різноманітні концертні, спортивні та інші розважальні програми. Одним із важливих напрямків роботи парку є також концертна та творча діяльність Літнього театру.

У зимовий період комунальне підприємство займається організацією роботи міської ковзанки на Красній площі, яка стала справжньою прикрасою міста у Новорічні та Різдвяні свята. За час її роботи - з 22 грудня по 25 березня - ковзанка була місцем активного відпочинку містян, де проводилися різноманітні концертні та розважальні заходи, а також спортивні змагання. У зимовий сезон 2018 року понад 3 тисячі дітей учасників АТО мали змогу безкоштовно кататися на ковзанці. 

 Середня вартість квитка складала близько 45 грн, тобто також була найнижчою серед обласних центрів України (де вартість квитка на льодову ковзанку - понад 60 грн). З 20 лютого до кінця сезону для залучення більшої кількості охочих покататися на льодовому катку діяли пільгові ціни – 20 грн для дітей, 25 грн для дорослих.

Міський голова зауважив, що ціни на атракціони у Чернігові дійсно мають бути нижчими, ніж в інших містах країни, адже й рівень зарплати чернігівців є дещо нижчий, ніж в цілому в Україні. Втім, на його переконання, треба переходити до нових стандартів розрахунків – через касові апарати. Відповідне доручення підготувати вирішення цього питання міський голова дав профільному заступнику.

У найближчій перспективі підприємства – зробити парк найбільш сучасним та комфортним місцем якісного відпочинку людей, що сприятиме також розвитку туристичної привабливості Чернігова.

Володимир Хольченков ознайомив присутніх із проектами реконструкцій Атракціонного містечка та Літнього театру.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49

У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.

На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23

Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини