Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 16:53:48

В області триває проведення цільових профілактичних заходів "Мігрант"

11.04.2018   07:59Агенцiя

Операція покликана запобігати і протидіяти нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Згідно з наказом Національної поліції України Про проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» в державі проводяться цільові профілактичні заходи.

Головним управлінням Націлональної поліції в Чернігівській області підготовлено план проведення заходів, який направлений до територіальних відділів та відділень поліції ГУНП області, а також на галузеві служби ГУНП області.

Проведена спільна нарада керівництва ГУНП області, а також керівництва Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області з питань організації проведення спільних заходів під час проведення операції «Мігрант». Мета операції - запобігання і протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

До проведення профілактичних заходів залучені поліцейські всіх підрозділів, у тому числі апарату Головного управління Національної поліції в області, відділи та відділення поліції ГУНП.

Від початку спецоперації поліція спільно з прикордонниками та державною міграційною службою уже виявила 234 порушники законодавства про правовоий статус іноземців та осіб без громадянсьтва, виявлено 156 нелегальних мігрантів. Примусово повернуті в країну походження 23 іноземці, добровільно повернуться на батьківщину троє іноземців, стосовно двох прийнято рішення про заборону в’їзду, передано прикордонникам – 63 осіб.

На порушників міграційного законодавства накладено штрафів у сімі понад 113 тисяч гривень. Цільові профілактичні заходи тривають.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ