Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 17:50:10

Чернігівщині загрожують паводки у восьми районах

06.04.2018   09:00Агенцiя

Розпочався розлив Десни та Дніпра. За прогнозами обласного гідрометцентру, від цього можуть постраждати жителі майже 50 сіл у восьми районах області. Експерти припускають, що цьогорічна гідрологічна ситуація і її наслідки можуть бути схожими на водопілля 2013 року.

На Дніпрі можливе досягнення і тривале перевищення небезпечних позначок у Ріпкинському та Чернігівському районах. Висока ймовірність відрізання деяких сіл від основних шляхів сполучень, затоплення ділянок доріг місцевого значення, часткові затоплення територій, об’єктів, приватних садиб у сільських населених пунктах, розташованих у заплаві Дніпра і Сожу.

Тривалий час утримуватиметься затоплення заплави Десни біля Новгорода-Сіверського. Очікується початкове підтоплення водами Десни низькорозташованих садиб населених пунктів у Новгород-Сіверському, Коропському, Куликівському, Сосницькому, Менському, Городянському районах.

Так, відрізати водою і порушити транспортне сполучення повінь може з селом Малий Дирчин Городнянського району, селами Дібровка, Куковицьке, Остапівка, Овчарівка, Луки Менського району, села Бондарівка, Бутівка, Велике Устя, Гапішківка, Долинське, Кнути, Костирів, Пекарів, Польове, Синютин, Старобутівка, Якличі Сосницького району. В самій Сосниці та селі Мале Устя очікується підтоплення будинків. У Коропському районі (в селищах Короп та Лиса Гора) та в Куликівському районі (селах Ковчин і Кладьківка) можливе порушення транспортного сполучення.

У Новгород-Сіверському районі із селами Бирине, Кудлаївка, Підгірне, Прокопівка також можливе порушення транспортного сполучення. Така ж проблема прогнозується і в Ріпкинському районі, а саме в селищах Любеч та Радуль, селах Кам’янка, Клубівка, Кукарі, Неданчичі, Нова Папірня, Новосілки, Плехтіївка, Старі Яриловичі, Суслівка.

В Чернігівському районі можливе підтоплення будинків у селах Загатка, Мньов, Повідов, Прохорів, Пустинки, Шмаївка, Старик.


А найвищі рівні весняної повені у 2018 році очікують:

– Дніпро від Неданчичів до Дніпровського – 15-25 квітня;

– Десна від Новгород-Сіверського до Розльот – 10-20 квітня; від Розльот до Чернігова – 20-30 квітня, від Чернігова до Літок – 25 квітня-05 травня;

– Сейм від Рильська до Мутина – 15-20 квітня.

У самому ж Чернігові максимальні рівні води весняної повені Десни очікуються в інтервалі 600-660 см над нулем поста.


Марія Пучинець

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини