21 квітня у Чернігові проводитиметься День довкілля з прибирання міських територій
А протягом всього квітня у місті триватиме місячник з благоустрою міських територій, парків, скверів та поліпшення санітарного стану довкілля.

Відповідне розпорядження міський голова Владислав Атрошенко підписав 30 березня («Про проведення місячника з благоустрою та Дня довкілля»).
«З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в м. Чернігові, подальшого благоустрою та озеленення міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, провести місячник із благоустрою міських територій, парків, скверів та поліпшення санітарного стану довкілля з 1 до 30 квітня 2018 року та День довкілля з прибирання міських територій – 21 квітня 2018 року», - йдеться в розпорядженні.
Відповідно до розпорядження Деснянською та Новозаводською районними у місті радами проводиться робота щодо організації прибирання закріплених територій, озеленення загальноміських, власних, прилеглих територій, зелених зон міста та ремонт малих архітектурних форм.
До загальноміського суботника запрошуються трудові колективи органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, представники політичних та громадських об’єднань, активісти екологічного руху.
Комунальне підприємство міськради «Зеленбуд» опікуватиметься прибиранням зелених зон, парків, скверів у центральній та історичній частині міста.
КП «АТП-2528» міської ради забезпечить очищення вулично-дорожньої мережі від ґрунтових наносів.
В ході проведення місячника з благоустрою буде забезпечено прибирання міських кладовищ та ремонт братських могил і пам’ятників із наведенням належного санітарного стану на їхніх прилеглих територіях.
«Муніципальна варта» міської ради має посилити контроль за виконанням «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» в частині прибирання власних, прилеглих та закріплених територій підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.
Міський голова закликає усіх небайдужих чернігівців зробити свій внесок у спільну справу з наведення порядку в рідному місті. Перш за все необхідно навести лад у місцях загального користування – парках, скверах, а також прибережних зонах річок Десна і Стрижень.
Координацію робіт із благоустрою міських територій здійснюватиме управління житлово-комунального господарства міської ради.
У День довкілля полігон із знешкодження твердих побутових відходів безкоштовно прийматиме сміття від бюджетних організацій і установ міста.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.