Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 16:30:57

У Чернігові 9 квітня завершиться опалювальний сезон 2017-2018 років

05.04.2018   16:43

У Чернігові опалювальний сезон 2017-2018 років завершиться 9 квітня для житлових будинків, бюджетних установ, інших підприємств, установ та організацій міста.

Згідно з розпорядженням міського голови керівникам ПАТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова», ПП «Спеціальна енергетична компанія», підприємствам і організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, доручено завершити опалювальний сезон та припинити постачання теплової енергії.

У закладах загальної середньої та позашкільної освіти опалення буде відключене з 12 години 6 квітня, за винятком загальноосвітньої спеціалізованої школи I–IIIступенів фізико - математичного профілю № 12 та Чернігівської загальноосвітньої школи I–IIIступенів № 29. У цих закладах тепло вимкнуть з 12 години 7 квітня.

Крім того, до пологового будинку Чернігівської міської ради, міської дитячої поліклініки № 2, закладів дошкільної освіти та навчально-реабілітаційних центрів постачання теплової енергії поки продовжуватиметься.

Управління охорони здоров’я міської ради та управління освіти міської ради про прийняте рішення щодо припинення постачання теплової енергії до пологового будинку, міської дитячої поліклініки № 2, закладів дошкільної освіти та навчально-реабілітаційних центрів завчасно повідомлять теплопостачальні організації.

Після закінчення опалювального сезону теплопостачальні організації розпочнуть ремонт технічного обладнання та теплових мереж з метою підготовки їх до наступного осінньо-зимового сезону.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини