Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:15:32

Згідно нового закону, перевіряти підприємства будуть без попередження

04.04.2018   14:58Агенцiя

4 квітня набув чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042)».

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Згідно даного закону, контролюючі органи зможуть перевіряти підприємства без попередження власника. Періодичність таких перевірок буде залежати від ступеню ризику для життя і здоров’я працівників. Наприклад, суб’єкт господарювання, який віднесений до високого ступеня ризику, буде перевірятися раз у квартал.

За новим законом, інспектори проводитимуть перевірки згідно уніфікованих актів перевірки. Документи міститимуть вичерпну кількість питань для перевірки і будуть публічними. Також інформація про підприємство, на якому виявлена небезпечна продукція будуть публікуватися на сайті Держпродспоживслужби.

Штрафи для порушників також будуть збільшені. Наприклад, за виробництво або зберігання продуктів чи кормів без отримання експлуатаційного дозволу — штраф 111 690 грн для юридичних осіб, 74460 грн — для фізичних осіб.

При виявленні фактів, що загрожують життю чи здоров’ю людини, інспектор може призупинити роботу підприємства строком до 10 днів. Перевірятися можуть не лише виробничі підприємства, а й склади та магазини. Закон також дозволяє відеофіксацію перевірки, як власником так й інспектором.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.