На 189-му км дороги Н-07 стався розмив узбіччя талими сніговими водами з частковим руйнуванням покриття
На 189-му км автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (перед поворотом на смт.Срібне зі сторони Прилук) внаслідок сильного дощу та швидкого танення снігу утворився розмив узбіччя талими сніговими водами з частковим руйнуванням покриття. Довжина - 650 м, глибина - від 0,5 м до 1,5 м.
Бригада філії «Срібнянський райавтодор» терміново почала виконувати роботи з ліквідації наслідків розмиву - шляхом засипання місця надзвичайної ситуації щебенем, улаштування покриття та засипання грунтом, встановлені дорожні попереджувальні знаки та огороджувальна стрічка. Роботи проводяться без обмеження в русі на цій ділянці.
Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.
До уваги водіїв вантажівок! Нагадуємо про "весняне обмеження" руху вантажного транспорту автошляхами Чернігівщини, введене з метою збереження та попередження руйнувань автомобільних доріг під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна з 26 березня по 20 квітня . Зокрема, на автомобільній дорозі Н-07 обмежено рух вантажівок понад 12 тонн і навантаженням на вісь понад 8 тс на ділянці км 151 – км 209, від перехрестя з а/д Р-67 до межі з Сумською областю.
Прес-служба САД у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.