Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:15:24

Надзвичайники розпочали перевірку одного з найбільших торгівельно-розважальних центрів Чернігова "Hollywood"

04.04.2018   08:01

3 квітня фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочали перевірку одного з найбільших торгівельно-розважальних центрів Чернігова "Hollywood".

До участі у заході були запрошені журналісти місцевих мас-медіа.

"Під час перевірки оглядатиметься стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки приміщень і споруд, відповідність шляхів евакуації, систем пожежогасіння та оповіщення вимогам нормативних актів. Виявлені недоліки будуть вказані у відповідному акті перевірки, який буде вручений керівництву ТРЦ "Hollywood" для усунення наявних недоліків, а також опублікований на офіційному Інтернет-сайті Управління ДСНС в області", - зазначив заступник начальника УДСНС у Чернігівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Роман Цушко під час зустрічі з керівництвом об'єкту.

Журналісти спільно з фахівцями ДСНС оглянули приміщення, шляхи евакуації, первинні засоби пожежогасіння, які, до речі не у повній мірі відповідають вимогам безпеки, а також впевнились у працездатності систем оповіщення відвідувачів та персоналу у разі виникнення пожежі.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.