Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:14:00

Надзвичайники розпочали перевірку одного з найбільших торгівельно-розважальних центрів Чернігова "Hollywood"

04.04.2018   08:01

3 квітня фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочали перевірку одного з найбільших торгівельно-розважальних центрів Чернігова "Hollywood".

До участі у заході були запрошені журналісти місцевих мас-медіа.

"Під час перевірки оглядатиметься стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки приміщень і споруд, відповідність шляхів евакуації, систем пожежогасіння та оповіщення вимогам нормативних актів. Виявлені недоліки будуть вказані у відповідному акті перевірки, який буде вручений керівництву ТРЦ "Hollywood" для усунення наявних недоліків, а також опублікований на офіційному Інтернет-сайті Управління ДСНС в області", - зазначив заступник начальника УДСНС у Чернігівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Роман Цушко під час зустрічі з керівництвом об'єкту.

Журналісти спільно з фахівцями ДСНС оглянули приміщення, шляхи евакуації, первинні засоби пожежогасіння, які, до речі не у повній мірі відповідають вимогам безпеки, а також впевнились у працездатності систем оповіщення відвідувачів та персоналу у разі виникнення пожежі.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.