Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:55:52

День птахів для дітей і лісівників

03.04.2018   14:46

Шпаківні – не лише оселя для птахів, але і один із найбільш ефективних та безпечних для природи біологічних методів боротьби зі шкідниками.

У заказнику «Заячі сосни», під Ніжином, працівники ДП «Ніжинське лісове господарство» та адміністрація регіонального ландшафтного парку «Ніжинський»  організували для дітей екологічний захід, приурочений до Міжнародного дня птахів.

Повернення птахів символізує прихід весни, а з нею – і тепла.

Наразі багато видів птахів знаходяться під загрозою зникнення. Відтак, аби привернути увагу людства до проблеми збереження пернатих в 1906 році було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів.

За словами директора РЛП «Ніжинський» Сергія Мельниковича, метою проведення заходу є втілення біологічного методу боротьби з шкідниками (розміщення на деревах дуплянок) та залучення молоді до збереження природного середовища.

До лісової акції долучилися діти віком від 11 до 14 років з різних шкіл та з Ніжинського дитячого центру розвитку «Успіх».

«Дітям було цікаво знати які шкідники існують і як вберегти наші ліси від них без шкоди для природи, - розповідає головний лісничий ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимир Костирко. – Ми наочно показали дітям як виглядає верхівковий короїд, пояснили навіщо потрібно допомагати птахам з оселею, та чому саме біологічний метод боротьби зі шкідником є найбільш безпечним для природи. Також дітям пояснили які переваги мають дуплянки серед інших штучних гнізд».

Робота зі встановленням шкпаківень на свіжому лісовому повітрі, заміська тиша та весняне тепло перетворило працю на відпочинок. Окрім цікавої інформації та позитивних емоцій з рук організаторів весняної акції діти отримали подяки та подарунки.


За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

 

Останні новини Чернігівщини

Кращі книги року визначені 11:17

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 липня до 8:00 8 липня 2020 року.