Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 05:44:35

Поліція взяла під цілодобову охорону зону підтоплення приватної забудови

03.04.2018   14:18

В Чернігові сталося підтоплення приватних господарств уздовж річки Стрижень, висока вода підступила до десятків будинків, деякі сім’ї змушені були покинути свої помешкання. Поліція цілодобово охороняє зону підтоплення.

У зону стихійного лиха потрапили десятки приватних будинків, розташованих біля річки Стрижень. Через критичний підйом води деякі родини змушені були покинути свої домівки.

До ліквідації наслідків лиха залучені рятувальники та комунальні служби. Відкрито засувки на дамбах для максимального скиду воду та зниження її рівня.

Для забезпечення публічного порядку та збереження майна чернігівців у районі підтоплення цілодобово чергує поліція. Поліцейські закликають містян допомагати своїм сусідам, пенсіонерам та людям похилого віку. Також якщо вам відомо про можливі факти мародерства – терміново повідомляйте поліцію Чернігова за номером «102» або звертайтеся безпосередньо до поліцейських, які чергують на місці.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини