Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 09:55:53

Для чернігівських рибалок визначено дозволені місця для лову

03.04.2018   11:29Агенцiя

Чернігівський рибоохоронний патруль підготував інтерактивну Карту для всіх любителів риболовлі в області.

«Для того, щоб побачити дозволені зони – їх потрібно відмітити позначками у меню з лівого боку Карти. Таким чином відобразятьсяїхні описи та географічнікоординати», - заявили в Управлінні.

Нагадуємо, з 1 квітня в областірозпочинаєтьсявесняно-літнянерестова заборона на виловраків, а з 6 квітня – на лов риби.

В нерестовийперіоддозволяєтьсяздійснювативиловрибиоднією поплавковою або донною вудкоюіз одним гачком та спінінгом з берега.

Крім того, рибалитиможна в межах населеного пункту у дозволених місцях, яківизначені органами рибоохорони. За одну добу рибалці дозволяється виловити не більше 3 кг риби у водоймах загального користування.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини