Місцевим жителям повідомлено про підозру у торгівлі людьми
Під процесуальним керівництвом прокуратури області розслідується кримінальне провадження за фактом вербування 4 жінок з метою сексуальної експлуатації з використанням уразливого стану осіб, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми).
Завдяки скоординованим прокуратурою заходам правоохоронцями установлено, що протягом 2017-2018 років підозрювані, діючи із корисливим мотивом, здійснювали вербування жінок з метою їх сексуальної експлуатації на території Об’єднаних Арабських Еміратів.
Використовуючи матеріальну незабезпеченість осіб підозрювані підшукували на території м. Чернігова молодих жінок привабливої зовнішності та пропонували вигідні умови праці, високі заробітки, шляхом переконань схиляли останніх до зайняття проституцією на території ОАЕ.
Двом місцевим жителям повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України.
Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх обставин злочину.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.