Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 09:31:31

На Стрижні перекритий рух великовантажного автотранспорту по дамбах

02.04.2018   14:58

У Чернігові з метою протидії підтопленню територій і домогосподарств, яке викликане значним і швидким підвищенням рівня води в р. Стрижень, сьогодні продовжують проводитися протипаводкові заходи.

Серед них – обмеження руху великовантажного транспорту (вагою більш ніж 10 тон) через дамби по вулицям Київській та Героїв Чорнобиля. Обмеження запроваджується з 2 квітня до врегулювання ситуації.

Також на дамбі річки Стрижень по вулиці Київській для додаткового пониження рівня талих вод  сьогодні проводитиметься перекачка води за допомогою наземного обладнання, яке буде перетинати проїжджу частину. У зв’язку з цимвулиця Київська в районі дамби на р. Стрижень буде сьогодні тимчасово перекриватися для проїзду автотранспорту повністю.

На даний час у районі дамб, на шлюзах по р. Стрижень організовано чергування працівників ДСНС з метою очищення водоскидів та забезпечення безперебійного проходження води.

Їх колеги з відділу ДСНС міської ради постійно чергують у місцях підтоплення домогосподарств, відстежуючи  ситуацію для прийняття керівництвом міста управлінських рішень по ній та координації дій, сил і засобів, залучених для ліквідації наслідків підтоплення.

У разі необхідності буде організовуватися відселення мешканців з підтоплених будинків та їх евакуація. У такому випадку людям допоможуть також транспортом для вивезення речей.

Визначені й інші заходи для протидії підтопленням і підтримання порядку.

Таким є рішення сьогоднішнього (2 квітня) засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Ситуація з підтопленнями будинків і вже виконані заходи з протидії цій біді наразі наступні:

Як  повідомив на засіданні комісії заступник Чернігівського міського голови Андрій Черненко, 1 квітня 2018 року починаючи з 16 години у Чернеігові сталося підтоплення 81 приватного домогосподарства (район Бобровиця: вул. Р. Бджеського - 8, вул. Лугова - 34, вул. Піщана - 24, вул. Шевченка - 3, вул. Липинського – 12).

Для зменшення рівня талих вод екскаватором вирито траншею вздовж вул. Шевченка біля будинку №253 довжиною 30 м, глибиною від 0,5 до 1 м та шириною 0,7 м. На шляхах протікання води розчищено русло каналу та прилеглу територію, прибрано перепони (сміття, гілля, забори) для пропуску води.

Станом на 6 годин ранку 2 квітня завдяки вжитим заходамвдалося знизити рівень води по вул. Шевченка біля будинку №253 до 48 см  (початковий рівень - 1,12 м). Проведено повне відкачування води в 15 домогосподарствах.

На місці події працювали 3 одиниці техніки та 18 чоловік особового складу від УДСНС України у Чернігівській області та 5 одиниць техніки, 14 працівників аварійних служб міста.

 2 квітня 2018 року о 1 год. 20 хв. у результаті підйому рівня води в річці Стрижень сталося підтоплення 15 приватних господарств    (вул. Гонча - 14, вул. Алексєєва - 1) в м. Чернігові на правому березі річки між вул. 77 Гвардійської Дивізії та вул. Київська.

Відселено до родичів 2 особи із будинку по вул. Гончій та 5 осіб із будинку по вул.  Алексєєва.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.