Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 00:53:55

Рота поліції "Чернігів" повернулася із зони проведення операції об'єднаних сил

31.03.2018   10:27Агенцiя

Про затримання учасника незаконних російсько-терористичних формувань та інше розповіли спецпризначенці поліції Придесення, які протягом двох місяців охороняли порядок та безпеку в Маріуполі та спільно з місцевими колегами виконували завдання з антитерору.

Зранку 30 березня автобус з бійцями роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» прибув до рідного міста. В зоні відповідальності спецпризначенці охороняли публічний порядок та безпеку мешканців багатотисячного міста, виїжджали на виклики у складі груп швидкого реагування. Здійснювали фільтраційні заходи на блокпостах та охороняли стратегічні об’єкти, які підтримують життєзабезпечення Маріуполя.

На майданчику біля будівлі ГУНП в Чернігівській області спецпризначенців зустрічав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Дмитро Лось, родичі та колеги. Зустріч вийшла теплою та душевною.

Командир ротаційної групи старший лейтенант поліції Віктор Тріщук доповів заступнику начальника ГУНП Дмитру Лосю про виконання бійцями поставлених завдань та благополучне повернення додому. Керівник привітав бійців та подякував за сумлінне несення служби.

На підтвердження того, що бійці дійсно пильно стежать, аби російські бойовики не потрапили в мирну Україну, Віктор Тріщук розповів історію затримання московського найманця. Поліцейські роти «Чернігів» під час фільтраційних заходів ретельно перевіряли усіх чоловіків призовного віку, коли їм впав у око молодик, що їхав до Маріуполя з «того боку». Поведінка чоловіка здалася підозрілою, і чернігівці перевірили його за базами даних. Професійне чуття не підвело правоохоронців – той числився як активний учасник незаконних російсько-терористичних формувань. Затриманого поліцейські передали колегам для подальшого розслідування.

Після завершення всіх офіційних заходів бійці вирушили здавати зброю та амуніцію, на спецпризначенців чекає зустріч із сім’ями та відпустка.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини