Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 14:57:14

Владислав Атрошенко: Ліцей побуту може переїхати, але скорочень не буде

31.03.2018   09:51Агенцiя

Жодного скорочення або реорганізації в Чернігівському професійному ліцеї побуту не планується. Про це проінформував депутатів сьогодні на сесії міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Він підкреслив, що не розглядається жодних питань ні про скорочення викладачів, ні адміністрації, ні учнів, ні переліку спеціальностей.

Теоретично зараз розглядається питання про переміщення цього навчального закладу зі збереженням його юридичного статусу в інше приміщення – на вулицю Козацьку, де працює училище з аналогічним набором спеціальностей. У такому разі в тому приміщенні працюватимуть два навчальні заклади, зберігаючи кожен свою структуру і статус окремих юридичних осіб:

-  Приміщення, в якому знаходиться ліцей, розраховане на 840 учнів. Навчається фактично там до 200. База є достатньою в аналогічному, з аналогічними спеціальностями, училищі побуту на Козацькій. Тому, можливо, цей ліцей змінить адресу. Такий варыант розглядається. Але практично при цьому не відбудуться ні скорочення, ні зменшення набору або інших речей, яких люди бояться. Вони не будуть юридично об’єднані – вони можуть знаходитися фізично за однією адресою. При цьому буде достатньо і матеріальної бази для навчання, і всього іншого, - уточнив міський голова.

На підтвердження того, що ніяких скорочень не планується, він додав, що по окремих спеціальностях зараз розглядається навіть збільшення набору учнів.

- Я прошу представників депутатів просто розуміти, що сьогодні вартість утримання приміщення на Ушинського, про яке йдеться – приблизно 6 мільйонів гривень на рік. І ми або рахуємо ці кошти, або «живемо красиво, але недовго», - додав він.

Також Владислав Атрошенко торкнувся питання про замовлення підготовки робітничих кадрів безпосередньо роботодавцями. Про необхідність такого механізму неодноразово говорили і сам міський голова, і роботодавці, і депутати. Міський голова підтвердив бажання і готовність Чернігова отримувати такі замовлення і реагувати на них. Але бажано, щоб вони були більш чітко сформульованими по необхідних роботодавцю кількості студентів і спеціальностях.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.