Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 05:47:05

Владислав Атрошенко: Ліцей побуту може переїхати, але скорочень не буде

31.03.2018   09:51Агенцiя

Жодного скорочення або реорганізації в Чернігівському професійному ліцеї побуту не планується. Про це проінформував депутатів сьогодні на сесії міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Він підкреслив, що не розглядається жодних питань ні про скорочення викладачів, ні адміністрації, ні учнів, ні переліку спеціальностей.

Теоретично зараз розглядається питання про переміщення цього навчального закладу зі збереженням його юридичного статусу в інше приміщення – на вулицю Козацьку, де працює училище з аналогічним набором спеціальностей. У такому разі в тому приміщенні працюватимуть два навчальні заклади, зберігаючи кожен свою структуру і статус окремих юридичних осіб:

-  Приміщення, в якому знаходиться ліцей, розраховане на 840 учнів. Навчається фактично там до 200. База є достатньою в аналогічному, з аналогічними спеціальностями, училищі побуту на Козацькій. Тому, можливо, цей ліцей змінить адресу. Такий варыант розглядається. Але практично при цьому не відбудуться ні скорочення, ні зменшення набору або інших речей, яких люди бояться. Вони не будуть юридично об’єднані – вони можуть знаходитися фізично за однією адресою. При цьому буде достатньо і матеріальної бази для навчання, і всього іншого, - уточнив міський голова.

На підтвердження того, що ніяких скорочень не планується, він додав, що по окремих спеціальностях зараз розглядається навіть збільшення набору учнів.

- Я прошу представників депутатів просто розуміти, що сьогодні вартість утримання приміщення на Ушинського, про яке йдеться – приблизно 6 мільйонів гривень на рік. І ми або рахуємо ці кошти, або «живемо красиво, але недовго», - додав він.

Також Владислав Атрошенко торкнувся питання про замовлення підготовки робітничих кадрів безпосередньо роботодавцями. Про необхідність такого механізму неодноразово говорили і сам міський голова, і роботодавці, і депутати. Міський голова підтвердив бажання і готовність Чернігова отримувати такі замовлення і реагувати на них. Але бажано, щоб вони були більш чітко сформульованими по необхідних роботодавцю кількості студентів і спеціальностях.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19 19:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 жовтня в області зафіксовано 178 нових випадків COVID-19. Зокрема 118 — у Чернігівському районі (в тому числі 69 — у Чернігові), 54 — у Ніжинському, по 2 — у Новгород-Сіверському, Корюківському та Прилуцькому районах. 76 захворілих госпіталізовані

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що 19:45

Таке рішення прийняла сьогодні Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли заступники голови ОДА Дмитро Синенко та Жанна Шерстюк.

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни 19:15

На період проведення ремонтних робіт, під час перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові на ділянці вул. Івана Мазепи від Площі Перемоги до вул. Музичної з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня (схема додається), вносяться наступні тимчасові зміни в роботу громадського транспорту м. Чернігова:

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня 19:08

На виконання доручення чернігівського міського голови управління освіти міської ради проводило опитування серед батьків учнів закладів загальної середньої освіти Чернігова щодо дати осінніх канікул.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 17:29

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.