Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 00:11:54

На Чернігівщині більше 2 тис. підприємств не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

30.03.2018   13:41Агенцiя

На сьогодні відповідне обладнання не встановлено на 2054 об`єктах непобутового призначення. До 27 травня 2018 року всі юридичні особи Чернігівського регіону, які користуються природним газом на виробничі або власні потреби, повинні забезпечити облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних.

Підприємства з річним споживанням природного газу до 10 тис. куб. м мають облаштувати лічильники приладами дистанційної передачі до 27 травня 2018 року. Відповідні вимоги містяться у  п. 4 Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем». Кодексом передбачено, що це буде завершальний етап. Після чого лічильники всіх підприємств будуть оснащені засобами дистанційної передачі даних.

«Наразі близько 84% об`єктів непобутового призначення не облаштовані засобами дистанційної передачі даних. Переважно це підприємства компобуту з невеликим відбором газу. Кожному надіслано лист-повідомлення з роз`ясненням процедури і відповідальності за невиконання норм закону. Тому закликаємо власників не затягувати цей процес, і звернутися до Центрів обслуговування клієнтів для отримання технічного завдання», - наголосив технічний директор «Чернігівгазу» Віталій Черчович.

Всі консультації щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів або в Контакт-центрі ПАТ «Чернігівгаз». Технічні вимоги до обладнання та зразки документів можна переглянути на сайті компанії.

На сьогодні «Чернігівгаз» займається реалізацією заходів для розвитку диспетчерського управління газорозподільною системою регіону. Це пов`язано з переходом внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, старт якого запланований на 1 серпня 2018 року. Однією з головних умов для запровадження нового режиму є дистанційна передача даних приладів обліку.

Зараз в Чернігівській області природний газ використовує 2451 підприємство різної форми власності. Наряду з такими гігантами, як Линовицький цукровий завод, який бере до 8 млн куб. м газу на рік, або Малтюроп Юкрейн чи САН ІнБев Україна - зі споживанням до 3 млн кубометрів палива, газом користуються 465 бюджетних установ та 1881 промислове підприємство. В сегменті балансу понад 3 млн м3 газу в області працюють 9 підприємств, до 3 млн м3 – 30 об`єктів, до 1 млн м3 - 154, до 100 тис. м3 - 369, і найбільше об`єктів – 1889, споживають менше 10 тис. м3 газу на рік.


ПАТ «Чернігівгаз»

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини