Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 19:09:09

На Чернігівщині більше 2 тис. підприємств не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

30.03.2018   13:41Агенцiя

На сьогодні відповідне обладнання не встановлено на 2054 об`єктах непобутового призначення. До 27 травня 2018 року всі юридичні особи Чернігівського регіону, які користуються природним газом на виробничі або власні потреби, повинні забезпечити облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних.

Підприємства з річним споживанням природного газу до 10 тис. куб. м мають облаштувати лічильники приладами дистанційної передачі до 27 травня 2018 року. Відповідні вимоги містяться у  п. 4 Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем». Кодексом передбачено, що це буде завершальний етап. Після чого лічильники всіх підприємств будуть оснащені засобами дистанційної передачі даних.

«Наразі близько 84% об`єктів непобутового призначення не облаштовані засобами дистанційної передачі даних. Переважно це підприємства компобуту з невеликим відбором газу. Кожному надіслано лист-повідомлення з роз`ясненням процедури і відповідальності за невиконання норм закону. Тому закликаємо власників не затягувати цей процес, і звернутися до Центрів обслуговування клієнтів для отримання технічного завдання», - наголосив технічний директор «Чернігівгазу» Віталій Черчович.

Всі консультації щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів або в Контакт-центрі ПАТ «Чернігівгаз». Технічні вимоги до обладнання та зразки документів можна переглянути на сайті компанії.

На сьогодні «Чернігівгаз» займається реалізацією заходів для розвитку диспетчерського управління газорозподільною системою регіону. Це пов`язано з переходом внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, старт якого запланований на 1 серпня 2018 року. Однією з головних умов для запровадження нового режиму є дистанційна передача даних приладів обліку.

Зараз в Чернігівській області природний газ використовує 2451 підприємство різної форми власності. Наряду з такими гігантами, як Линовицький цукровий завод, який бере до 8 млн куб. м газу на рік, або Малтюроп Юкрейн чи САН ІнБев Україна - зі споживанням до 3 млн кубометрів палива, газом користуються 465 бюджетних установ та 1881 промислове підприємство. В сегменті балансу понад 3 млн м3 газу в області працюють 9 підприємств, до 3 млн м3 – 30 об`єктів, до 1 млн м3 - 154, до 100 тис. м3 - 369, і найбільше об`єктів – 1889, споживають менше 10 тис. м3 газу на рік.


ПАТ «Чернігівгаз»

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини