Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 09:41:39

Реанімація новонароджених отримала “Надію 2”

28.06.2012   12:07Агенцiя

27 червня в ресторанному комплексі “Градецький” відбулася підсумкова прес-конференція організаторів “Шляпної вечірки” з Катею Осадчою. Під час заходу ініціатори свята вручили завідуючому реанімації новонароджених та недоношених дітей високочастотний електрохірургічний апарат “Надія 2”, а також будівельні матеріали для розширення відділення інтенсивної терапії новонароджених Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Підсумкова прес-конференція організаторів “Шляпної вечірки” з Катею Осадчою

Підсумкова прес-конференція організаторів “Шляпної вечірки” з Катею Осадчою

“Вечірка, котра відбулася 25 квітня продемонструвала ще раз, що в нашому місті є нейбайдужі люди, котрі хвилюються за долю його мешканців. Кошти зароблені під час світського заходу, а це майже 17 тисяч гривень були витрачені на придбання апарату “Надія 2. Ми вважаємо це корисною справою і будемо реалізовувати подібні акції і в майбутньому”, – заявила Оксана Голубова, директор ресторанного комплексу “Градецький”.

“Я хочу ще раз подякувати всім партнерам заходу. Також всім учасницям показу капелюшків Каті Осадчої і всім, хто долучився до цього благодійного заходу. Мені дуже приємно, що нам вистачило зібраних коштів і ми змогли придбати всі матеріали та обладнання, які лікарня потребувала. Дякую всім лікарям за те, що вони кожен день ратують наших дітей. ” – заявила організатор заходу Ірина Должикова.

На прес-конференції виступила і Людмила Іваненко. Саме вона зробила найбільший благодійний внесок, придбавши капелюх Каті Осадчої за 5 100 гривень. “Чи планувала я брати участь у акціоні? Звичайно, ні. Ми навіть про це і не знали, коли йшли на свято. Коли стало відомо про аукціон, то лот я придбала не лише через те, що він належав Каті Осадчій. Дле мене була важлива благочинність. Я хотіла допомогти. Залишити часточку себе дітям”, – заявила викладачка педагогічного університету.

Михайло Клим, завідувач реанімаційним відділенням для новонароджених, подякував організаторам. За його словами 9% дітей, котрі проходять через відповідне відділення потребують хірургічного втручання. “Придбаний апарат буде використовуватись у хірургії новонародженному. Для того аби зменшити крововтрати під час оперативного втручання. Це як зварка. Уявіть собі ми оперуємо дітей вагою 2,5 кілограма. Об’єм циркулюючої крові там зовсім маленький. Якщо буде 10-15 мілілітрів кровотрата, то можна і не врятувати дитину”, – заявив медик. Надані будматеріали будуть використанні у ремонтних роботах для розширення відділення інтенсивної терапії новонароджених Чернігівської обласної дитячої лікарні з 8 до 12 ліжечок.

Нагадаємо, благодійна світська подія “Шляпна вечірка” з Катею Осадчею відбулася 25 травня поточного року. Організаторами свята виступив рестораний компекс “Градецький” та святкове агенство Ірини Должикової “DIA”.

Експертний клуб "Чиста політика"

Останні новини Чернігівщини

Фінансова підтримка для власників приватних будинків, постраждалих від агресії рф 09:17

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив чергове рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з бюджету Чернігівської міської територіальної громади.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу палія, причетного до підпалу автомобілів в Прилуках 08:46

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування щодо 38-річного мешканця Прилук, причетного до підпалів транспортних засобів. Унаслідок його дій два легковики були повністю знищені вогнем, ще один — суттєво пошкоджений.

Відбулася загальноміська нарада з актуальних питань життєдіяльності Чернігова 17:13

24 червня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

У Новгороді-Сіверському поліція задокументувала спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 16:41

Співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили 23-річного водія легковика, який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративного протоколу правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини