На Чернігівщині стартував проект "Шкільний офіцер поліції"
Головне управління Національної поліції в Чернігівській області та Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації підписали Меморандум про співробітництво щодо реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції».
Мета Меморандуму – організація безпеки дітей та впровадження інноваційних методів превентивної роботи в учнівському середовищі, у тому числі з питань протидії негативних явищ серед дітей (групи смерті в Інтернеті, шкільний булінг, екстремальні розваги тощо). Реалізація цих задумів покладається на підрозділ ювенальної превенції – уповноважений орган поліції, який здійснює превентивну діяльність.
У рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції» чернігівські правоохоронці вже зустрілися з представниками місцевих органів освіти і науки та обговорили особливості співпраці. У результаті в кожному навчальному закладі Чернігова розміщено інформаційні стенди та куточки із зазначенням інформації про працівника, який безпосередньо займатиметься профілактикою. Там же розміщується й фотоінформація про участь поліції у житті школи.
В навчальних закладах поліцейські ювенальної превенції регулярно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу як для учнів, так і для педагогічних працівників. Проект «Шкільний офіцер поліції» має ще більше поглибити співпрацю.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.