Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 06:44:30

Розробка великого скейт-парку почнеться з обговорення з громадськістю та спортсменами

27.03.2018   14:22

Про плани зведення великого скейт-парку у міському парку культури і відпочинку розмови тривають уже певний час. Спочатку його планувалося розташувати між вулицею Кордівка та існуючим дитячим майданчиком.

Але детальний аналіз місця розташування показав, що логічніше розташувати повноцінний спортивний майданчик з усією необхідною інфраструктурою в парку між 1-ю вулицею Кордівка та мостом на центральній алеї, що веде до міського пляжу «Золотий берег».

На спортмайданчику передбачається облаштувати:
- скейт-парк;
- зони для кросфіту та воркауту;
- майданчики з тренажерами для різних вікових груп – дітей, підлітків та дорослих;
- бігову доріжку навколо майданчику довжиною близько 3 км;
- душові кабіни, туалет та роздягальні.

Міський голова Чернігова під час прямого ефіру проекту «Звіти наживо» на Суспільному телебаченні звернувся з цього приводу до жителів міста:
«Не варто продовжувати обговорювати будівництво скейт-парку навпроти Мегацентру. Дійсно, ми сьогодні дивимося на пропозиції різних архітекторів щодо влаштування ділянки парку від Мегацентру до вул. Софії Русової. І один з проектів передбачав будівництво там скейт-парку, але ми вирішили, що це не найкраще рішення. Скейт-парк разом з іншими напрямками спортивних майданчиків буде збудований в міському парку культури і відпочинку. Це буде повністю спортивна зона, де буде побудований, у тому числі й скейт-парк.
Запрошую представників громадськості до обговорення цієї локації, а представників кожного спортивного напрямку – для активної участі в наданні пропозицій по зведенню ділянок, щоб вони були зроблені без помилок».

Розробку робочого проекту буде розпочато після представлення ескізного проекту громадськості та фахівцям у сфері спорту.

На створення ескізів майбутнього спортивного майданчика, його обговорення та внесення необхідних правок знадобиться близько 2-х місяців. Тобто, розпочати розробку проекту можна буде лише з червня поточного року.

Ми обов`язково будемо інформувати про хід розробки проекту, про шляхи збору пропозицій, механізм обговорення та намагатимемося надати всі необхідні роз`яснення і відповіді.

На фото: червоним на картах позначено розташування майбутнього спортивного майданчику в міському парку культури і відпочинку.


Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини