Прокуратура в суді вимагає визнати недійсним договір поставки та результати закупівлі дизпалива на суму понад 400 тис. грн.
Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти. З метою поновлення інтересів держави прокуратурою вживаються заходи представницького реагування.
Вивченням тендерної документації відділу освіти Варвинської райдержадміністрації та відомостей Антимонопольного комітету України установлено, що юридична особа, яка стала переможцем конкурсу на поставку пального раніше притягувалася до відповідальності за порушення ст.ст. 6, 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» - вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), що унеможливлювало подальшу її участь в тендерах протягом наступних 3 років. Порушення, які виявлялися раніше у діяльності господарюючого суб’єкта теж стосувалися поставок до освітянського закладу.
Водночас, незважаючи на законодавчу заборону, саме з цим товариством укладено відповідний договір на поставку дизельного пального на суму понад 400 тис. грн.
На усунення порушень прокуратурою до господарського суду направлено позов в інтересах держави в особі Міністерства економічного розвитку України про визнання недійсними рішення тендерного комітету і укладеного договору.
Прес-служба прокуратури області
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.