Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 08:31:28

Виробники представили Чернігову комунальну та пасажирську техніку "МАЗ"

22.03.2018   10:43

В Чернігові на Красній площі всі могли побачити вишикувані в ряд 7 нових великих вантажних «МАЗи». Це була виставка-презентація комунальної автомобільної техніки виробництва Мінського автомобільного заводу.

Зокрема на площі були: машина дорожня комбінована (для прибирання сміття, снігу та одночасного  посипання суміші), кран автомобільний, сміттєвози із боковим механічним завантаженням на різних видах шасі та сміттєвози  із задніми завантаженнями на різних видах шасі.

З цього приводу сьогодні Чернігівську міську раду відвідав представник з Республіки Білорусь - спеціаліст з продажу пасажирської техніки «Мінського автомобільного заводу» Євгеній
Крайко. Від імені заводу-виробника він зробив презентацію  техніки, яку вони виготовляють, для представників комунальних підприємств міста та всіх інших присутніх.

Окремим блоком Євгеній Крайко представив і найкращу пасажирську техніку марки «МАЗ». А саме, автобуси міського типу, які працюють на газовому та іншому виді топлива (великої місткості та середньої місткості), а також тролейбуси (великої місткості та дуже великої місткості).

За словами представника «МАЗ», всю свою техніку підприємство розробляє та виготовляє до всіх сучасних світових вимог, відповідно до чого техніка постійно користується великим попитом в країнах СНД.

Спеціальна техніка МАЗ сьогодні досить активно використовується комунальними підприємствами Чернігова. Зокрема, на КП «АТП-2528» працює 23 таких машини.

З них 11 були придбані містом для підсилення цього комунального підприємства технікою в 2017 році. Тож на вулицях Чернігова можна побачити за роботою 3 МАЗи – «пилисоси», а також МАЗи – універсальні машини для прибирання вулиць.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Нові карантинні правила, ситуація з киснем та вакцинацією: брифінг заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк

Нові карантинні правила, ситуація з киснем та вакцинацією: брифінг заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк 08:30

Кабінет Міністрів України 24 листопада змінив правила карантину, що набудуть чинності менш ніж за тиждень — 6 грудня.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:28

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 листопада по 8:00 01 грудня 2021 року

30 років із дня проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження незалежності України

30 років із дня проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження незалежності України 08:27

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

1 грудня - який день, свято та прикмети

1 грудня - який день, свято та прикмети 08:17

1 грудня в Україні відзначають річницю Всеукраїнського референдуму 1991 року, день прокуратури, день невролога.