За незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, винну особу засуджено до 5 років позбавлення волі
За принципової позиції прокуратури вироком Новозаводського районного суду міста Чернігова місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно).

У судовому засіданні прокурором доведено, що протягом січня-березня 2017 року обвинувачений у нічний час шляхом проникнення у приватні гаражі громадян та зламу замків незаконно заволодів 3 транспортними засобами громадян.
У подальшому, використавши транспортні засоби у власних цілях, обвинувачений залишав їх у багатолюдних місцях.
Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, вчинення його в період непогашеної судимості, суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ч. 4 ст. 70 КК України остаточне покаранням, з урахуванням невідбутої частини за попереднім вироком суду, призначено у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.