Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 14:31:17

В Чернігові пройшла соціальна акція для пришкільних таборів

27.06.2012   07:27Агенцiя

Близько 600 чернігівських школярів прийняли участь у акції.

Організаторами виступили Центр танцю та фітнесу "Вікторія-денс" і Розважальний комплекс "Базис", за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради.

В пришкільні табори до дітей завітали професійні танцюристи та веселі жителі казкової країни Мадагаскар.

Школярі з радістю подивилися показові виступи професійних танцюристів та вихованців Центру "Вікторія-денс", розважилися у веселих конкурсах та іграх разом з Дракончиком Діно, спробували свої сили у майстер-класах по різним видам танців (бальні, східні, спортивна аеробіка), а найздібніші отримали ще й змогу безкоштовно відвідати Розважальний комплекс "Базис" та Центр "Вікторія-денс".

Таке чудове дійство відвідало школи № 6, № 7, № 12, № 14, № 17, № 18, № 19, № 21, № 24, № 28, № 30, № 34, № 35 та № 36 с загальною кількістю учасників близько 600 дітей.

 Акція була проведена з метою популяризації занять танцями та здорового способу життя серед школярів, урізноманітнення культурної програми в пришкільних таборах.


Максим Зевако

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини