Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:47:49

В Чернігові пройшла соціальна акція для пришкільних таборів

27.06.2012   07:27Агенцiя

Близько 600 чернігівських школярів прийняли участь у акції.

Організаторами виступили Центр танцю та фітнесу "Вікторія-денс" і Розважальний комплекс "Базис", за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради.

В пришкільні табори до дітей завітали професійні танцюристи та веселі жителі казкової країни Мадагаскар.

Школярі з радістю подивилися показові виступи професійних танцюристів та вихованців Центру "Вікторія-денс", розважилися у веселих конкурсах та іграх разом з Дракончиком Діно, спробували свої сили у майстер-класах по різним видам танців (бальні, східні, спортивна аеробіка), а найздібніші отримали ще й змогу безкоштовно відвідати Розважальний комплекс "Базис" та Центр "Вікторія-денс".

Таке чудове дійство відвідало школи № 6, № 7, № 12, № 14, № 17, № 18, № 19, № 21, № 24, № 28, № 30, № 34, № 35 та № 36 с загальною кількістю учасників близько 600 дітей.

 Акція була проведена з метою популяризації занять танцями та здорового способу життя серед школярів, урізноманітнення культурної програми в пришкільних таборах.


Максим Зевако

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини