Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 20:10:53

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

20.03.2018   08:54Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 березня до 8:00 20 березня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждало.


Стан доріг:

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 46 одиниць техніки та 58 працівників від ДП "Чернігівський облавтодор".
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх із снігових заметів, кюветів та забезпечення руху транспорту зареєстровано 2 випадки залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівської області.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в м. Чернігові по пров. Вокзальному біля будинку №15 о 07 год. 40 хв. 19 березня водій автомобіля "Chevrolet Aveo" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після надання медичної допомоги був відпущений додому на амбулаторне лікування;

- в с. Марківці Бобровицького району по вул. Петра Зубка біля будинку №15 о 17 год. 27 хв. 19 березня водій вантажного мікроавтобуса "Mercedes Benz Sprinter" не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з вантажним автомобілем "КАМАЗ". Внаслідок пригоди водій мікроавтобуса отримав тілесні ушкодження та доставлений до Бобровицької центральної районної лікарні.


Пожежі – 6, з них 5 пожеж в житловому секторі та 1 пожежа на об’єкті. Внаслідок цих пожеж 1 особа загинула.

 
Робота пунктів обігріву:

Протягом доби до пристосованих пунктів обігріву, улаштованих на території області, за допомогою ніхто не звертався.
З початку роботи пунктів обігріву з 16 січня надано допомогу 245 особам.
Загиблих від переохолодження не зареєстровано.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 8 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 19 березня до 20 години 20 березня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без опадів, вдень невеликий сніг, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 12-17º морозу, вдень 2-7º морозу.
По Чернігову температура вночі 12-14º морозу, вдень 3-5º морозу.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини