Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 03:19:54

Прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення 100 тис. грн. упущеної вигоди за безоплатне використання землі

19.03.2018   08:30

Прокуратура Чернігівської області звернулася до Новозаводського районного суду м. Чернігова про стягнення на користь місцевого бюджету Чернігівської міської ради недоотриманого доходу від використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Пред’явленню позову передувало вивчення прокурором стану законності у сфері земельних відносин, а також активна взаємодія з органом місцевого самоврядування, в результаті чого встановлено, що на території м. Чернігова фізична особа тривалий час використовує нежитлові приміщення на земельній ділянці комунальної власності площею 0,18 га, ухиляючись від плати за землю.

Внаслідок таких дій місцевим бюджетом недоотримано 100 тис. грн.

Реагуючи на порушення законодавства, прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про стягнення упущеної вигоди.

Робота із зазначеного питання триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини