Рятувальники допомагають водіям вибратися з снігових заметів
Через складні погодні умови, що склались протягом минулої доби на території Чернігівської області, пожежно-рятувальні підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 11 разів залучались до надання допомоги водіям транспортних засобів, які потрапили на ускладнені ділянки дороги та не змогли самостійно вибратись.
Так, упродовж 17-18 березня рятувальники Чернігівщини спільними діями залучених сил і засобів надавали допомогу з вивільнення транспортних засобів, що потрапили у снігові замети на території Борзнянського, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Талалаївського районів та міста Чернігова відповідно. Загальна кількість звільненої техніки склала 11 одиниць, у яких перебувало 11 громадян.
Загалом, від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов залучались 38 чоловік особового складу та 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.