Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 05:58:53

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та засудив двох осіб за вчинення корупційного злочину у Збройних Силах України

17.03.2018   11:05Агенцiя

Колегією суддів апеляційного суду Чернігівської області 13.03.2018 залишено без змін вирок Деснянського районного суду, яким у травні 2017 року двох службових осіб військової частини визнано винуватими у закінченому замаху на одержання неправомірної вигоди та пособництві в цьому (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 368 КК України, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 368 КК України).

Незважаючи на невизнання засудженими своєї вини у вчиненні інкримінованих корупційних злочинів, у судовому засіданні прокурором доведено, що заступник командира однієї з військових частин за пособництва юрисконсульта вимагав та отримав у мешканця обласного центру 10 тис. грн. неправомірної вигоди за прийняття рішення про закупівлю будматеріалів для військової частини у визначеного господарюючого суб’єкта.

Вироком суду колишнього заступника начальника військової частини засуджено до штрафу в розмірі 20,4 тис.грн. з позбавленням права на 1,5 роки обіймати посади в Збройних Силах України, органах влади та місцевого самоврядування; юрисконсульта військової частини – за пособництво в одержанні неправомірної вигоди засуджено до штрафу в розмірі 17 тис. грн. з позбавленням права на 1 рік обіймати посади в Збройних Силах України, органах влади та місцевого самоврядування.

Під час розгляду справи прокурор переконав колегію суддів про безпідставність доводів, викладених у апеляційних скаргах засуджених, дотримання під час слідства вимог кримінального процесуального закону та призначення справедливого покарання.

Апеляційний суд погодився з позицією прокурора про обґрунтованість вироку суду першої інстанції та ухвалив рішення про залишення скарг обвинувачених без задоволення, а призначене покарання – без змін.

Вирок суду набрав законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини