Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:34:02

У Новобасанській ОТГ говорили про кошти на розвиток громади

17.03.2018   09:07Агенцiя

16 березня консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України провели виїзду консультацію до Новобасанської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі консультант з бюджетних питань Микола Силенко розповів присутнім про кошти, які може отримати громада на свій розвиток.

«Перевагами для ОТГ після об’єднання, по-перше, є перехід на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України – отримали повноваження і ресурси як у міст обласного значення. По-друге, субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ. Виділено 1 млрд. грн. субвенції з Держбюджету на покращення інфраструктури ОТГ у 2016 р. (Чернігівська обл. – 31,64 млн. грн.), 1,5 млрд. грн. у 2017 р. (Чернігівська обл. – 84,4 млн. грн.) та 1,9 млрд. грн. у 2018 р. (Чернігівська обл. – 144,4 млн. грн. (проект))», - зазначив Микола Силенко.

Докладно він зупинився на постанові КМУ від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Для присутніх він також показав декілька проектів, які реалізують об’єднані територіальні громади Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.