Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:47:04

Органами влади та рятувальниками здійснюються заходи щодо моніторингу ситуація з проходження весняного водопілля

17.03.2018   08:36Агенцiя

Маршрут польоту охопив такі населені пункти, як Дніпровське і Мньов Чернігівського, Радуль і Любеч Ріпкинського районів, що розташовані на найбільшій водній артерії Чернігівщини - річці Дніпро.

З метою моніторингу стану безпечного проходження весняного водопілля, 16 березня першим заступником Голови Чернігівської облдержадміністрації Юлією Свириденко, начальником Управління ДСНС України у Чернігівській області полковником служби цивільного захисту Романом Гордовим, представниками інших служб взаємодії на борту «Єврокоптера» Спеціального авіаційного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснено обліт найбільш проблемних ділянок області, які потрапляють у зону можливого підтоплення та його негативних наслідків.

За результатами обльоту та моніторингу визначено, що ситуація з можливим підтопленням проблемних районів області на сьогоднішній день загалом контрольована, а відповідним органам влади на місцях та задіяним службам будуть визначені першочергові завдання з безпечного проходження весняного водопілля та мінімізації можливих його негативних наслідків.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.