Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:33:48

Визначені перші 4 навчальні заклади Чернігова, де цього року капітально відремонтують покрівлі

16.03.2018   10:20

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 березня затвердив перелік об’єктів з капітального ремонту та реконструкції покрівель дошкільних навчальних закладів міста. Рішення прийняте в рамках реалізації Програми підвищення енергоефективності в бюджетних установах м. Чернігова на 2017 – 2027 роки.

У цьому переліку:

1. Реконструкція покрівлі із зміною скатного даху на шатровий ДНЗ №74 Будинку добра і радості по вул. Доценка, 20 в м. Чернігові, кошторисною вартістю 6,9 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 32,2 тис. грн.

2. Капітальний ремонт шатрового даху в ДНЗ №26 по вул. Толстого, 110 в м. Чернігові, кошторисною вартістю  2,36 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 65,4 тис. грн.

3. Реконструкція даху та утеплення перекриття в ДНЗ №35 за адресою: м. Чернігів, вул. Гоголя, 9-а, кошторисною вартістю 2,8 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 79,7 тис. грн.

4. Капітальний ремонт покрівлі з заміною парапетних плит та утеплення перекриття в ДНЗ №75 за адресою: м. Чернігів, вул. Незалежності, 20, кошторисною вартістю 3,2 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 93,5 тис. грн.

Як прокоментували прес-службі в Управлінні капітального будівництва міської ради, це перші об’єкти сфери освіти міста, заплановані для такого ремонту на цей рік. У подальшому список в рамках цієї ж Програми може бути розширений.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.