Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:56:14

У Чернігові змінюватиметься розклад руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку залізничного вокзалу

15.03.2018   12:29

15 березня виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув питання щодо забезпечення пасажирських перевезень населення міста Чернігова на весняно-літній період 2018 року.

Згідно з прийнятим рішенням, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради доручено організовувати у місті з 17 квітня до 15 жовтня пасажирські перевезення до дачних масивів.

Крім того, управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, переглянуть розклад руху автобусів на весняно-літній період з урахуванням потреб населення, а також роботи підприємств міста і залізниці.

КП «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради також будуть внесені зміни до розкладу руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку до залізничного вокзалу, з урахуванням часу відправлення і прибуття приміських поїздів.

У поминальні дні 15–16 квітня організовуватимуться перевезення мешканців міста до міських кладовищ. Особлива увага приділятиметься пасажирським перевезенням до кладовища «Яцево». Управління транспорту спільно з ПАТ «Чернігівавтосервіс» у ці дні забезпечить максимальне залучення автобусів великої місткості на тимчасові маршрути до кладовища «Яцево» та чергування комплектного автомобіля технічної допомоги біля кладовища на стоянці автотранспорту.

Крім того, управлінню превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернігівській області буде рекомендовано організувати протягом цих двох днів регулювання дорожнього руху вулицями Шевченка, Кленовою та на території кладовища «Яцево».

До 20 квітня управління житлово-комунального господарства міської ради спільно з управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради і управлінням патрульної поліції в місті Чернігові Національної поліції України проводитимуть обстеження доріг, на яких проходять міські маршрути пасажирських перевезень і розташовані зупинки громадського транспорту. А до 31 травня усунуть усі виявлені недоліки. У першу чергу, виконуватимуться ремонтно-будівельні роботи і прибирання проїжджої частини вулиць та доріг, де проходять маршрути міського пасажирського транспорту.

У зв’язку з тим, що до міського управління транспорту надійшли звернення від кількох перевізників, один пункт проекту цього рішення, який стосувався організації щочетверга пільгових перевезень окремих категорій громадян до дачних масивів у весняно-літній період, був тимчасово знятий для доопрацювання. Цей пункт рішення буде винесений окремо на наступне засідання виконавчого комітету.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.