Поліція знайшла мати, яка зникла разом із маленькою дитиною
На третій день після зникнення дружини і доньки житель Менського району звернувся по допомогу до поліції. Відтягування часу завжди ускладнює процес пошуків людини, але правоохоронці доклали неабияких зусиль, щоб оперативно знайти жінку з малечею живими та неушкодженими.
11 березня по допомогу до Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області звернувся житель селища Березна. Чоловік бідкався, що вже два дні не може знайти свою дружину з п'ятирічною донькою.
До помешкання заявника негайно виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронцям чоловік розповів, що 9 березня їздив у особистих справах до обласного центру, а коли повернувся — не застав удома своїх родичів. Спочатку він не надав цьому значення, бо дружина запросто могла поїхати до подруги й навіть заночувати там. Але після двох днів марного очікування голова родини запанікував і звернувся до поліції.
Родина перебуває на обліку органів опіки, як сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Тому слідчо-оперативна група, до якої увійшли досвідчені правоохоронці, перш за все оглянула будинок та прилеглу територію, аби переконатися, що жінка з донькою не стали жертвою кримінального правопорушення. На щастя, ця версія не знайшла підтвердження.
Проте знайшлися свідки, які бачили зниклих на трасі Чернігів-Мена. Поліція опитала друзів і знайомих жінки, орієнтування про розшук зниклих направили іншим відділенням Головного управління Нацполіції в Чернігівській області. До пошуків підключили громадськість, працівників Березнянської селищної ради, місцевої школи, дитсадку, продавців магазинів та просто небайдужих односельців, які зголосилися допомогти в пошуках.
В результаті наполегливої роботи поліцейські Менського відділу поліції 13 березня розшукали жінку разом з донькою в одному з сіл сусіднього Сновського району. Там молода пані гостювала у чоловіка, з яким познайомилася у соціальних мережах та тривалий час листувалася, перш ніж наважитися на нові стосунки.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.