Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 07:22:05

У прокуратурі області відбувся семінар із питань організації роботи у сфері запобігання та протидії корупції

12.03.2018   11:02Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області у режимі відеоконференції відбувся семінар, організований Генеральною прокуратурою України, на тему: «Актуальні питання застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю».

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники та прокурори прокуратур, відповідальні за вказаний напрям роботи.

Відкриваючи семінар, начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сенник, наголосила на актуальності питання забезпечення декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави для протидії корупційним проявам.

Під час семінару доповідачами висвітлено особливості заповнення декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави, проблемні питання подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, необхідності суворого дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» при поданні декларації прокурорами.

Особливу увагу доповідачі зосередили на відповідальності, передбаченої законодавствам за порушення у сфері декларування, а саме за несвоєчасне подання без поважних причин Е-декларації, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення  про суттєву зміну майнового стану (ч. ч. 1, 2 ст. 172-6 КУпАП).

Семінар пройшов у формі живого діалогу, у ході якого учасники обговорювали проблемні питання, обмінювались думками та ділились досвідом.                                          


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ