Чернігівські чоловіки влаштували забіг на підборах. ВІДЕО
200 метрів на підборах, або, як вразити кохану у Міжнародний жіночий день. Чернігівські чоловіки на власному досвіді переконались, як важко бути жінкам красивими. Участь у чоловічому забігу на підборах взяло більше десятка чоловік. Аби прийти першими не шкодували ані підборів, ані власних ніг.
Це не зйомки кіно чи кліпу. Ось ця команда чоловіків на підборах – це звичайні чернігівці у незвичайних обставинах. Просто у центрі міста вони доводили своїм жінкам, що готові заради них на все. Навіть пробігти 200 метрів на підборах.
43 розмір ноги, а туфлі 41. Та, каже, Олексій буде терпіти. На такі жертви хлопець пішов заради коханої дівчини. А ще тому, що заклався із нею на поцілунок.
Інший учасник В’ячеслав перевзувся у жіночі туфлі не через кохання. Каже, просто за 7 днів у нього сьогодні єдиний вихідний, тож його потрібно провести активно. Для забігу на підборах обрав найстильніші туфлі зеленого кольору.
Підбори не менше 5 сантиметрів, головна умова для участі. Чоловіки кажуть, не зручно, але їх захоплює азарт. Кожен розробляє власну стратегію для бігу.
Вік не привід бути осторонь. Найстарший учасник Юрій Миколайович вже готовий втерти носа молодим.
Сьогодні не було ні тих, хто програв ні тих, хто переміг. Адже чоловіки, що зважились на такий незвичний крок, вже є переможцями для своїх коханих жінок. Кажуть, це свято 8 березня їм запам’ятається надовго.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.