Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:12:53

Чернігівська міськвиконком придбав адміністративне приміщення за 1,66 млн грн

25.06.2012   21:01

Чернігівський міськвиконком 14 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ “Севен стійл” на придбання адміністративного приміщення за 1,66 млн грн.

Як повідомили в управлінні економіки міської ради, адміністративне приміщення за адресою Шевченка, 44 (площею 391 м кв), придбано для розміщення в ньому відділів Управління праці та соціального захисту Деснянського району м. Чернігова. Для купівлі адміністративного приміщення оголошувався тендер, до участі в якому надійшло дві заявки. Технічні вимоги передбачали забезпечення опаленням, електро- і водопостачанням, водовідведенням, телефонним зв’язком та іншими засобами комунікацій; відсутність у приміщенні самовільних переобладнань, відповідність вимогам протипожежної безпеки, окремі вхід і вихід для забезпечення постійних потоків громадян. Крім того, серед технічних вимог тендеру було також обумовлено наявність пандусу для вільного доступу громадян з обмеженими можливостями.

“Та найважливішим критерієм для придбання приміщення стала вартість 1 метра квадратного. Перша пропозиція була на суму 1,9 млн грн – вартість 5200 грн за 1 м кв, інша – 1,66 млн грн (1 м кв – 4243 грн)”, – зазначила працівник управління економіки міської ради.

За інформацією фонду комунального майна міської ради, виконавчий комітет вперше придбав адміністративну будівлю для своїх потреб.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини