На кордоні знайшли викрадений автомобіль
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Славутич» на виїзд з України прибув автомобіль КІА.
Хоч автомобіль і перебував на італійській реєстрації, керував ним 42-річний громадянин Білорусі.
В ході перевірки транспортного засобу за базою даних Інтерполу відбулося спрацювання, що свідчило про викрадення цього автомобіля влітку минулого року.
Подальша перевірка підтвердила факт викрадення автомобіля в країні реєстрації.
Після проведення відповідних заходів автомобіль передано співробітникам Національної поліції.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.
У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12
Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.
Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45
Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.
На Чернігівщині поліція викрила інженера у службовій недбалості під час реконструкції адмінбудівлі 11:24
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру інженеру з технічного нагляду, який допустив порушення під час реконструкції адміністративної будівлі центру надання соціальних послуг у Чернігівському районі.